‘UCUBE SİSTEM KAYBEDECEK!..’

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Hayati Tosun, 14 Mayıs seçimleri öncesi ziyaretlerini hızlandırdı

'UCUBE SİSTEM KAYBEDECEK!..'

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Hayati Tosun, CHP İlçe örgütleri ile birlikte sivil toplum ve meslek kuruluşlarının yanısıra vatandaşları da ziyaret ediyor. Tosun, CHP’nin uygulayacağı politikalar ve yapılacak çalışmaları anlatıyor.

SP’Lİ BAŞKAN İLE İSTİŞARE
Hayati Tosun, Çarşamba İlçe Örgütü ziyareti sırasında kendisini davet eden Saadet Partisi GİK Üyesi ve Samsun İl Başkanı Salih Şen’i de ziyaret ederek seçim güvenliği, yapılacak çalışmalar ve Samsun’daki durum ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulundu.

4 İLÇEDE PARTİLİLERLE BULUŞTU
Hayati Tosun, Çarşamba Terme, Salıpazarı, Ayvacık ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. Tosun, ziyaretlerde ilçelerin seçim ve sandık güvenliği ile ilgili olarak yapılacak çalışmalar, alınacak önlemler ve sağlanacak katkılarla ilgili olarak görüş alışverişinde bulundu, partililerin ve yönetim kurulu üyelerinin öneri ve taleplerini dinledi.

Terme, Ayvacık, Salıpazarı ve Çarşamba’da sandık görevlilerinin tamamlandığı, ilçelerde her sandığa bir görevli uygulamasının tamamlanmasının çok sevindirici olduğunu ifade eden Hayati Tosun, “Terme ilçe örgütümüz, 6’lı masayı oluşturan partilerin ilçe temsilcileri ile organize olmuş durumda. Gayet başarılı çalışmalara imza atmışlar. Salıpazarı örgütümüz rekor kırdı. Her sandığa 2 gözlemci yerleştirilmiş, Salıpazarı’nın tüm mahallelerinde girilmedik ve bırakmamışlar. Ayvacık örgütümüz, fedakarca CHP’nin oylarının artması, Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun 1’inci turda seçilmesi ve TBMM’de çoğunluğun sağlanması amacını gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapıyor” dedi.

‘HER TÜRLÜ KANUNSUZLUĞUN HESABI SORULACAK’
Çarşamba’da da seçime yönelik çalışmalar yapıldığına dikkati çeken Hayati Tosun, “Burada da çok güzel çalışmalar yapılmış. Ben ilçelerimizdeki arkadaşlarımızı kutluyor ve teşekkür ediyorum. Gördüğümüz tabloda bu ucube sistem kaybedecek ve demokratik parlamenter siteme geçiş sağlanacak, yolsuzlukların, adaletsiliklerin ve her türlü kanunsuzluk ve hukuksuzluğun hesabı sorulacak” diye konuştu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.