Usta yabancılar pazarında

24 Haziran seçimleri için Yabancılar Pazarı esnafına ziyarette bulunan Usta, seçimler hakkında esnafa bilgi verdi

Cumhur İttifakının nedenlerini anlatan Usta, “Bu ülke 15 Temmuz’u yaşadı. Devletin o tarihten itibaren gösterdiği siyaset tamamen devletin bekasına yöneliktir. Bu süreçte olduğu gibi 24 Haziran seçimleri ve sonrasında da Ak Parti ile ittifak içinde bulunacağız” dedi. Usta Yabancılar pazarında bulunan Samsun Züccaciye-Bujiteri-Kırtasiye-Oyuncakçılar Odası başkanı Olcay İnaç ve Yabancılar Çarşısı Dernek Başkanı Ali Akyüz’ü ziyaret etti.

Yabancılar çarşısındaki esnaf ziyaretlerinin ardından Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni ziyaret eden Usta, yolcular ve terminal çalışanlarının sıkıntılarını dinledi.

Usta, terminal ziyaretinin ardından oruçlarını açmak için Batıparka gelen aileleri selamlayıp istek ve sıkıntılarını dinledi.

Usta iftarın ardından teravih namazı için Atakum İlçesine bağlı Aksu Köyü’ne gitti. Teravih namazının ardından cami cemaati ile çay sohbeti gerçekleştiren Usta, Aksu Köyünde ikamet eden vatandaşları 24 Haziran seçimleri hakkında bilgilendirdi. Usta, Aksu köyünden dua ve alkışlarla uğurlandı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.