UYGULAMASI!

Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik’teki tüm eczacıların ‘Nöbetçi Eczane’ uygulamasına dahil olduklarını söyledi

İlçedeki sağlık hizmetlerinin her geçen gün gelişme gösterdiğini kaydeden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Geçmiş yıllarda ilçedeki eczanelerimiz gece ve hafta sonu isteğe bağlı olarak nöbet tutarlardı. İlçemizdeki ‘Nöbetçi Eczane’ uygulaması artık sistemli bir şekilde başlamış oldu. İlçemizdeki eczanelerimiz sırasıyla ‘Nöbetçi Eczane’ olarak her gece ve hafta sonu tüm ilçe halkına hizmet vermektedir” dedi.

VATANDAŞ UYGULAMADAN MEMNUN
Geçmiş yıllarda ilçedeki eczanelerin isteğe bağlı olarak gece ve hafta sonu sırasıyla hizmet verdiğini dile getiren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik bugün gelişen ve değişen çehresiyle örnek bir ilçe haline geldi. İlçemizdeki tüm eczanelerimiz sırasıyla ‘Nöbetçi Eczane’ uygulamasına dahil olmuş durumda” diye konuştu. Halkın bu uygulamadan büyük memnuniyet duyduğunu aktaran Başkan Sandıkçı, “Bugün artık ilçemizdeki tüm eczaneler ‘Nöbetçi Eczane’ sistemine dahil edilerek sırasıyla her gece ve hafta sonları nöbet tutup vatandaşımıza hizmet verebiliyor. Halkımız uygulamadan çok memnun” dedi.

ŞEHİR VE DİŞ HASTANELERİ
İbrahim Sandıkçı ayrıca, “İlçemizde yapımı devam etmekte olan Diş Hastanesi yakında hizmete girecek. Bununla birlikte bölgemizin gurur kaynağı olan Şehir Hastanesi de 2023 yılında hizmete girecek. Halkımız ihtiyaç duyduğu tüm sağlık hizmetlerini artık ilçemizden alabilecek” diye konuştu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.