‘YAĞIŞ’ DARBESİ!

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Samsun’da etkili olan yoğun yağış sonucu meydana gelen sel baskınlarından etkilenen esnafları ziyaret ederek ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti

Samsun’da etkisini gösteren sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Sel baskınları sonrası İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, esnaf ve vatandaşların aynı mağduriyet yaşamaması için inceleme ve çalışmalar yaptı. Selden en çok etkilenen Çifte Hamam Caddesi’nde incelemelerde bulunan ve vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Demirtaş, belediye ekipleri olarak görevde olduklarını, selin oluşturduğu olumsuz koşulları bir an önce iyileştireceklerini ve gerekli önlem ve çalışmaları verdiğinin bilgisini paylaştı.

“Geçmiş olsun dileklerini iletti”
İlkadım Belediyesi olarak sel baskınından etkilenen esnaf ve vatandaşlarımızın mağduriyetlerini giderebilmek için tüm gayretimizle çalıştıklarının altını çizen Başkan Demirtaş, ”Çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürüp kısa sürede selin etkilediği alanlarda normal yaşamın bir an önce devam etmesi için yoğun bir çaba harcıyoruz. Tüm esnafımıza ve vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyorum” dedi.


İHA

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.