ZORLU EĞİTİM KURUMLARI’NDA ‘BURSLULUK’ SEVİNCİ!

Samsun’un özel eğitim merkezlerinden Zorlu Eğitim Kurumları, düzenlenen ‘Bursluluk Sınavı’ ile yine adından söz ettirdi. Yönetim Kurulu Başkanı Zorlu, bir teşekkür mesajı yayımladı

ZORLU EĞİTİM KURUMLARI'NDA 'BURSLULUK' SEVİNCİ!

Samsun‘da faaliyete geçtiği günden bu yana kısa sürede şehrin en önemli eğitim merkezlerinden biri haline gelen Zorlu Eğitim Kurumları’nın son gerçekleştirdiği Bursluluk Sınavı, yoğun ilgi gördü. Zorlu Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Zorlu, bir mesaj yayımlayarak katılımcılara ve ilgi gösterenlere teşekkür etti.

ATATÜRKÇÜ, AKILCI, ÇAĞDAŞ…
Zorlu Eğitim Kurumları’nın başarı çıtasını daima yüksekte tutmak için büyük gayret içerisinde olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Zorlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Zorlu Eğitim Kurumları olarak öğrencileri akademik bilgi ve beceriye sahip,özgüveni gelişmiş,sosyal yaşam becerileri güçlü,yabancı dili iyi ve teknolojiyi kullanabilen, Atatürk ilkelerine bağlı, akılcı, çağdaş, ülkesine, ailesine ve insanlığa yararlı bireyler yetiştirmek önceliğimizdir.

SAMSUNLU OLMANIN GURURU
Zorlu Okulları akademik ve sosyal gelişimi bir bütünlük içinde değerlendiren, Samsunlu olmaktan gurur duyan bir yapıya sahiptir.

VELİLERİMİZE MÜTEŞEKKİRİZ
Okulumuzda gerçekleştirdiğimiz bursluluk sınavı sonrası yoğun kayıt süreci ve katılımlarınız için Siz sevgili dost ve velilerimize müteşekkiriz. Zorlu Eğitim Kurumları olarak bütün ekip arkadaşlarımla çocuklarımızı yaşamın içinde sevgi dolu, özgüveni yüksek, akademik bilgi ve becerisi güçlü bireyler olarak yetiştirmek temel sorumluluğumuzdur.”

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.