15 Temmuz Şehitleri Anma Resim Sergisi

Cumhuriyet Meydanında ortak bir program düzenleyen Memur-sen ve Bafimder işbirliğinde 15 Temmuz Şehitlerini anma ve resim sergisi düzenlendi.

27.10.2016
A+
A-

Bugün saat 11.00’da Cumhuriyet Meydanında ortak bir program düzenleyen Memur-sen ve Bafimder işbirliğinde 15 Temmuz Şehitlerini anma ve resim sergisi düzenlendi.

Başkaya Mahallesi İmamı Selçuk Esen Hocanın Kuran-ı Kerim Tevhidi ile başlayan programda MemurSen Samsun İl Başkanı Necdet Güneysu yaptığı konuşmada ; 15 Temmuz bu ülkede sıradan bir gün değildir, 15 Temmuz sağına soluna bakmadan geleceğini hesap etmeden o gün vatanı için milleti için değerleri için inancı için sokağa meydanlara dökülenlerin yazdığı destanın adıdır. Bu ülkeye ihanet edenlerin güçlerini kaynaklarını nereden alırlasa alsınlar halkın huzurunda halkın kafasında bir kez daha bu ülkeye ihanet edenlerin lanetlendiği gündür,dedi.

001

002

Samsun Vali Yardımcısı Hakan Kubalı ise yaptığı konuşmada ; Gerçekten  anlamlı olan bu programda Türk milletinin demokrasiye nasıl sahip çıktığını Türk halkının bir kez daha kahramanlık destanı yazdığını 15 Temmuz gecesi tekrar görmüş olduk. Bizler 15 Temmuz demokrasi Şehitlerini unutmayacağız gelecek nesillerimize unutturmayacağız , dedi.

003

15Temmuz Şehitleri Anma Programına Samsun Vali yardımcısı Hakan Kubalı , Memursen İl Başkanı Necdet Güneysu, Bafra Belediye Başkan Vekili, Ak Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Bafra Müftüsü İsmail Çiçek ve sivil toplum kuruluşları katıldı.

005 006 007 008 009

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.