Samsun Büyükşehir’den tepki çeken çalışma ÖNCE ASFALTLADILAR SONRA KAZDILAR!

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından geçen ay içerisinde asfaltlanan bulvarda bu sabah SASKİ, kazı çalışması başlattı

17.09.2020
A+
A-

Samsun’un İlkadım İlçesi Derebahçe Mahallesi’ndeki Mustafa Zıvalı Bulvarı, geçen ay içerisinde Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından asfaltlandı. Vatandaşların büyük memnuniyeti ile karşıladığı asfaltlamanın üzerinden henüz 2 hafta geçmeden bu sabah SASKA ekipleri, aynı bulvarı adeta delik deşik etti.

MİLLETİN PARASI İLE YAPILAN YOLLAR
Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından asfaltlanarak halkın kullanımına sunulan Mustafa Zıvalı Bulvarı’ndan bu sabah geçenler, şok edici görüntülerle karşılaştı. SASKİ’ye bağlı ekiplerin henüz yeni asfaltlanmış bulvar üzerinde kazı çalışması yaptığını görenler bu duruma sert tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Bu yolda geçen ay içerisinde yapılan asflama çalışmasını hepimiz takdir ettik. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra aynı Büyükşehir’e bağlı SASKİ’nin kazı çalışması yapması hepimizi hem şok etti hem de üzdü. Milletin parasıyla yapılıyor bu yollar. Yazık değil mi? Başkan Mustafa Demir bu duruma nasıl izin veriyor, anlamak mümkün değil” dediler.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.