65 MİLYON EURO!

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor’un Süper Lige yükselmesi için şimdiye kadar 65 milyon Euro para harcadığını açıkladı

Spor Toto 1’inci Lig’de şampiyon olarak Süper Lig’e yükselen Samsunspor’da başkan Yüksel Yıldırım, gündeme dair açıklamalarda bulundu.


SÜPER LİG İÇİN 17 MİLYON EURO
Yüksel Yıldırım, 12 saat şirketi için, 6 saat de Samsunspor için çalıştığını, Samsunspor’un sahibi olduğu günden bu yana 65 Milyon Euro harcama yaptığını söyledi. Başkan Yıldırım, 11 yıl aradan sonra mücadele edecekleri Spor Toto Süper Lig için 15-17 Milyon Euro arası bütçe ayırdığını belirterek, “Samsunspor’a bugüne kadar 65 milyon Euro harcama yaptım. Süper Lig için bütçem ise 15 ve 17 milyon Euro arasında” dedi.
‘GAZLA HAREKET ETMEM’
“Taraftarın da gazına gelmem” diyen Yüksel Yıldırım, “Gazla hareket etmem. Denk bütçeye önem veririm. Taraftar, kendisine kombine alacak, forma alacak. Sadece kendisine almayacak arkadaşına da alacak, aldıracak. Bana ekonomik anlamda yardımcı olacak. Alacağım bir oyuncuyu onların katkısıyla almak isterim” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.