AĞIR KONUKLAR

Samsun’un Bafra İlçesi’nde başarılı iş insanı Şenol Yılmaz, ABD ve Kosova’nın Ankara’dan gelen konsolosluk görevlilerini ilçede ağırladı

Samsun‘un Bafra İlçesi’nde faaliyetlerini başarıyla sürdüren Mental Gümrük Müşavirliği Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Yılmaz, Amerika Birleşik Devletleri(ABD) ve Kosova’nın Ankara’daki başkonsolosluklarında görevi yetkilileri ilçesinde ağırladı.

ULUSLARARASI SAHADA BAŞARI
Bafra İlçesi’nde başarılı çalışmaları ve projeleriyle sektörünün öne çıkan şirketi Mental Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Yılmaz, uluslararası sahada da kendini göstermeyi başardı. Genç iş insanı, küresel bir güç olan ABD ile Avrupa’nın hızla gelişen en genç ülkesi Kosova‘nın Ankara konsolosluklarında görevli diplomatlarını Bafra’da ağırladı.

KIZILIRMAK DELTASI’NA HAYRANLIK
Konuklarını ilk olara şirketin Bafra ofisinde ağırlayan Şenol Yılmaz, daha sonra ilçe gezisine çıkardı. Konuklarının özellikle Bafra Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti‘ne hayran kaldıklarını belirten Şenol Yılmaz, “Güzel Baframızı tanıtmaya devam ediyoruz. Bir çeşit ilçemizin gönüllü turizm elçisi olduk” değerlendirmesinde bulundu.

BAFRA’NIN POTANSİYELİ BÜYÜK’
ABD ve Kosovalı konuklar ise yaptıkları kısa değerlendirmede, “Bafra harika bir ilçe. Geleceğe yüzünü dönmüş, büyük bir potansiyel barındırıyor. Sevgili dostumuz Şenol Yılmaz’a yakın ilgisi ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyoruz. Bafra için yapaçağı çalışmalarda bizlere düşen görev olursa yerine getirmeye hazırız” dediler.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.