ATAKUM’DA ‘ÜCRETSİZ’ İNTERNET!

Samsun’un Atakum İlçesi kent genelinde 13 noktada ücretsiz ve kotasız wi-fi hizmeti veriliyor. Başkan Deveci, “Hızla dijitalleşen dünyada Atakumlulara iletişim rahatlığı sağlıyoruz” dedi

ATAKUM'DA 'ÜCRETSİZ' İNTERNET!

Samsun Atakum’da ilçe halkının yoğun rağbet gösterdiği 13 noktada ücretsiz ve kotasız wi-fi hizmeti verilmeye başlandı. Başkan Cemil Deveci, “Atakumlulere rahat iletişim imkanı sağlıyoruz” dedi.

ATAKUM'DA 'ÜCRETSİZ' İNTERNET!

BİLİM VE SANAT MERKEZİ, DOWN KAFE…
Atakum’da ücretsiz internetin verileceği noktalar, Hasan Ali Yücel Gençlik Bilim ve Sanat Merkezi, Banda Aceh Parkı, Atakum Belediyesi Kültür Merkezi (Düğün Salonları), Özgecan Yaşam Merkezi, Down Kafe, Ömer Halis Demir Parkı, Aqua Park, Ata Tohum Merkezi, Lozan Park, Yaşam Park, Aziz Sancar Spor Tesisi, Atakum Belediyesi Ana Binası ve Altınkum Düğün Salonu olarak belirlendi.

ATAKUM'DA 'ÜCRETSİZ' İNTERNET!
KAPSAMA ALANI GENİŞLETİLECEK
Uygulama hakkında bilgi veren Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, dijital teknolojinin hızla geliştiği bir ortamda internet kullanımının vazgeçilmez bir ihtiyaç haline geldiğini belirterek, “Bilim ve teknolojinin sürekli ilerlediği, hızla dijitalleşen bir dünyada vatandaşlarımızın gündemden anında haberdar olmalarını ve işlemlerini internet üzerinden güvenli bir şekilde yapabilmelerini istiyoruz. Atakumlulara iletişim özgürlüğü ve rahatlığı sağlamaya çalışıyoruz. Ücretsiz internetin kapsama alanını genişletmek için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Nisanur ÖZYURT

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.