ATA’NIN HUZURUNDA!

Makine Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Yönetimi, Onur Anıtı’na çelenk koyduktan sonra Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret etti

26.07.2022
A+
A-

MMO Samsun Şubesi Başkanı Kadir Gürkan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, ilk olarak Atatürk Anıtı’na çelenk koydu. Kadir Gürkan ve beraberindekiler daha sonra Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret etti.

MMMO Başkanı Kadir Gürkan, yaptığı açılamada, geçtiğimiz günlerde olağan genel kurulunu gerçekleştirdikten sonra oluşan 16’ncı Dönem Şube Yönetim Kurulu’nun ‘Çalışma Programı’ kapsamında sürdürülen faaliyetler hakkında Vali Zülkif Dağlı’yı bilgilendirdiklerini söyledi.

MMO’DA 3 BİN 300 ÜYE
MMO Samsun Şubesi’nin Amasya, Çorum, Ordu, Sinop ve Tokat temsilciliklerinden oluştuğunu ifade eden Kadir Gürkan, “322’si Makine-Endüstri ve Uçak Mühendisliği’nde okumakta olan öğrenci üye olmak üzere toplam 3 bin 300 üyeye sahibiz. 22’si Makine Mühendisi olmak üzere toplam 26 çalışanımız ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz” dedi.

PANDEMİDE ÖLENLERE RAHMET
MMO Başkanı Gürkan ayrıca, ”Pandemi sürecinde gerek tedarik zincirinin aksamaması gerekse mühendislik hizmetlerinin devam edebilmesi için 5 makine mühendisi üyemiz görevleri başında hayatlarını kaybetti. Kendilerini de rahmetle ve şükranla anıyoruz” açıklamasında bulundu.

Vali Zülkif Dağlı, ziyaretlerinden dolayı MMO üyelerine teşekkür ederek yeni yönetim kuruluna çalışmalarında başarı diledi.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.