Bafra Pak Un, Dubai’de GÖVDE GÖSTERİSİ!

Bafra Pak Un(PAKUN) Dubai’de 8-11 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen GULFOOD Manufacturing fuarında ülkemizi başarı ile temsil etti

pakun

Samsun’un Bafra İlçesi’nin ünlü sanayi kuruluşlarından Bahçeler Mahallesi Altınkaya Caddesi üzerinde kurulu bulunan Bafra Pak Un(PAKUN), Dubai GULFOOD Manufacturing Fuarı’nda Türkiye başarıyla temsil etti.

pakun

FUAR YETKİLİLERİNDEN TAM NOT
2023 yılında 50’inci yılını kutlamaya hazırlanan, bölgenin ve Türkiye’nin un üretimi ve tahıl sektöründeki başarılı firmalarından PAKUN, Duabi’de 8-11 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen GULFOOD manufacturing fuarında ülkemizi başarı ile temsil ederek fuar yetkililerinden tam not aldı.

pakun

45 ÜLKEYE İHRACAT YAPIYORLAR.
Uzun yıllardır yurt genelinde önemli bölgelere hizmet veren PAKUN, son yıllarda ihracat ve ithalat tarafında yaptıkları atakla,ülkenin en önemli un üreticisi ve tahıl firmaları arasına girmeye başardı. 45 ülkeye ihracat yapan Pakun, Pak Flour Mills markasıyla yabancı tüketicilerine hizmet veriyor.

pakun

10 KASIM’DA ATATÜRK’Ü UNUTMADILAR
PAKUN ekibi fuarın 3’üncü gününde Atatürk temalı tişörtler giyerek standı ziyaret edenlerle birlikte 10 Kasım’da Atatürk’ü anarak Türk misafirlerini gururlandırdılar. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği, “Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur’’ sözünü hatırlattı.

PAKUN firmasını fuarda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuncay Durgun, İcra Kurulu Başkanı ve Ceo Ertan Özgen, Dış Ticaret Müdürü Oğuzcan Türk ve İthalat Müdürü Bilgehan Yakupoğlu temsil etti.

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.