Bafra Ziraat Odasından Basın Açıklaması

Bafra Öğretmenevi’nde basınla kahvaltıda buluşan Bafra Ziraat Odası Başkanı ve yönetimi geçen 1 yılı değerlendirdi ve basına bilgiler verdi.

28.10.2016
A+
A-

Bafra Öğretmenevi’nde basınla kahvaltıda buluşan Bafra Ziraat Odası Başkanı ve yönetimi geçen 1 yılı değerlendirdi ve basına bilgiler verdi. Basın açıklamasını Bafra Ziraat Odası Başkan yardımcısı Şükrü Derebey yaptı. Derebey konuşmasında, 2 Şubat 2015 tarihinde yapılan odamız seçiminden çıkan sonuca göre oda yönetimi 360 bin TL borç ile odayı devraldık, yaptığımız tasarruf ve kısıtlamalarla 360 TL olan borcu 336 Binini ödeyerek odayı tasarruflu hale getirdik.   Başkan yardımcısı Derebey sözlerine şu şekilde devam etti, 9 ziraat mühendis arkadaşımız ile çiftçilerimize ve hayvan üreticilerimize danışmanlık hizmeti verdik, bu yıl ise 6 mühendis arkadaşımız ile çeltik, fındık ve hayvancılık alanında danışmanlık hizmetini çok ciddi ve titizlikle ile sürdürmekteyiz.

002 003

ODAMIZIN İHTİYACI OLAN HİZMET ARACINI ODAMIZA KAZANDIRDIK

Bafra çiftçimize daha kaliteli daha rahat hizmet verebilmek amacı ile Bafra Belediyesi’nden 30 yıllığına köprübaşında bulunan Alaçam Minibüs durağının kullanım hakkı ile devir alarak odamıza kazandırdık. Bu sayede çiftçilerimiz hangi tarımsal faaliyet ile uğraşırsa uğraşsın tek merkezde tüm işlemleri yapabilecekler. Siz basın mensubu arkadaşlarımızın aracılığı ile tüm üretici ve yetiştirici çiftçilerimize sesleniyoruz. Her türlü problemlerin çözümü konusunda evleri olan Bafra Ziraat Odası’na gelebilirler.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.