Bafra’da uluslararası festival!

Bafra İlçesi’nde 20-23 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Uluslararası Kapıkaya Festivali büyük bir heyecanla başladı

20.07.2017
A+
A-

Bafra Belediyesi tarafından düzenlenen 53 ülkenin davet edildiği Uluslararası Kapıkaya Festivali başladı. Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ında katıldığı festivalde kano, foto safari, yamaç paraşütü, balık tutma yarışı gibi etkinlikler yer alacak.

BAŞKAN YILMAZ’DAN ÇAĞRI

İlk günkü yarış ve gösterileri Vali Osman Kaymak ile birlikte izleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Olimpiyatlarla şenlenen Samsunumuzun her tarafından büyük bir coşku, büyük bir canlılık var. Bafra’da Kapıkaya Tepesi’nde başlayan bu şölenimiz de gerçekten görülmeye değer. Tüm Samsunluları pazar gününe kadar sürecek şenliklere davet ediyorum” dedi.

SAMSUN’UN DOĞAL GÜZELLİKLERİ

Art arda yaptıkları atlayışla gökyüzündeki adeta renk cümbüşü oluşturan paraşütçülerü kutlayan Vali Osman Kaymak da, “Samsun’un tüm turizm değerleriyle birlikte kalkınması büyük önem taşıyor. Bu tarz festivaller işte bu yüzden önemli. Samsunumuzun güzelliklerinin tüm dünyaya tanıtılması için hepimiz elimizden geleni yapmalıyız” diye konuştu.

-PARAŞÜTÇÜLERİ KUTLADI:

Vali Osman Kaymak, gösterileriyle büyüleyen ve gökyüzünde renk cümbüşü oluşturan paraşütçüleri kutladı, bir süre sohbet etti.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.