BAŞKENT ÇIKARMASI!

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve beraberindeki heyet, Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, milletvekilleri ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldi

BAŞKENT ÇIKARMASI!

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, beraberinde İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile ilçe başkanları ile Ankara’ya adeta çıkarma yaptı. Samsun heyeti, başkent programında ilk olarak AK Parti Grup Toplantısı’na katılarak Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ı dinledi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE GÜNÜN ANISINA
Başkan Ersan Aksu ve heyeti, grup toplantısını Samsun milletvekilleri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile birlikte izledi. Grup toplantısının ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelerek fotoğraf çekinen heyet, TBMM’deki temasları kapsamında Karaaslan, Demircan, Yılmaz, Köktaş ve Kırcalı ile de bir araya gelerek sohbet etti.

AK Parti Genel Merkezi’nde Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ı ziyaret eden Başkan Ersan Aksu ve beraberindeki heyet, programlarını 15 Temmuz Demokrasi Müzesi ve Beştepe Millet Camii ziyaretiyle tamamladı.

ERDOĞAN’DAN SAMSUNLULAR SELAM
Ankara programını değerlendiren Ersan Aksu, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle vatandaşlarımızın muhteşem katılımı ve coşkusuyla gerçekleştirdiğimiz mitingimizin ardından Samsun teşkilatı olarak ziyaretler gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımızın çok sevdiği, çok önem ve değer verdiği hemşehrilerimize selamları var. Mitingimiz ile ilgili bir kez daha memnuniyetlerini ifade ettiler.


Cumhurbaşkanımızı meşale şehrimiz Samsun’umuzda en güzel şekilde ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyduk. Genel Başkan Yardımcılarımız ve milletvekillerimiz ile teşkilat çalışmalarımızla alakalı görüşme gerçekleştirdik. Samsun teşkilatı olarak birlik ve beraberlik içinde 2023’e çok güçlü ilerliyoruz” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.