ÇARŞAMBA’DA ‘DEV’ OPERASYON!

Samsun’un Çarşamba İlçes’nde polis ve jandarmanın ortak operasyonlarında zehir tacirlerine büyük darbe vuruldu, 13 kişi gözaltına alındı

ÇARŞAMBA'DA 'DEV' OPERASYON!

Samsun’un Çarşamba İlçesi’nde uyuşturucu ile mücadele kapsamında güvenlik güçleri tarafından başlatılan operasyonlarda çok sayıda iş ve ev adresine baskın düzenlendi. Baskında 13 kişi gözaltına alındı

NARKOTİK EKİPLERİ VE JASATÇarşamba Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma kapsamında Çarşamba İlçesi’nde uyuşturucu madde sattığı/kullandığı değerlendirilen 13 şüpheliye ait ikamet/işyeri adreslerine eş zamanlı operasyon düzenlendi.
Operasyona Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekipleri, Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Samsun İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, JASAT timi, uyuşturucu köpekleri ve ayrıca çok sayıda ekip katıldı.


UYUŞTURUCU VE SİLAH ELE GEÇİRİLDİ
Operasyon sonucunda çok sayıda uyuşturucu madde kullanmaya yarayan aparat, 6 adet sentetik ecza hapı, 0.20 gram kenevir tohumu, 0,30 gr toz esrar, 1 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet otomatik av tüfeği, çeşitli kalibrelerde 75 adet mermi, 52 gram Narkotik şüphesi olan madde ele geçirildi.
Uyuşturucu kullandığı değerlendirilen şüphelilerin Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemleri devam ediyor.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.