“Daha güçlü Samsun için birlikte çalışacağız”

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Jeoloji ve Jeofizik Mühendisi, Yol – İş Sendikası’nın gerçekleştirdiği toplantılara katıldı

25.03.2019
A+
A-

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir;

-” Türkiye’nin güçlü sesi, savunucusu, koruyucusu Cumhur İttifakı güven, hizmet noktasıdır.”
-” Kentimiz için hazırladığımız projelerimiz geleceğe emin adımlarla ilerlemenin de anahtarı olacak.”
– “Halkımız Cumhur İttifakı’nın verdiği mücadeleyi gönülden destekliyor.”
-” Büyük bir bağ kurduğumuz halkımız projelerimize, hizmet edeceğimize en önemlisi bizim samimi, dürüst, doğru olacağımıza inandı.”

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, 31 Mart’tan sonra halkın büyük teveccühü ile daha güçlü Samsun için el ele vererek büyük bir çalışma seferberliğinin başlayacağını söyledi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Jeoloji ve Jeofizik Mühendisi, Yol – İş Sendikası’nın gerçekleştirdiği toplantılara katıldı.
Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın katılımıyla gerçekleşen Samsun İl Divan Toplantısı sonrasında halk buluşmaları yapıldı.

Çay ve Fatih mahallerinde gerçekleştirilen mitinglerde ise büyük coşku yaşandı. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkanı ve adayı Erdoğan Tok, AK Parti-MHP İlçe başkanları, teşkilatları ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşen mitinglerde 31 Mart’ta Cumhur İttifakı adaylarına güçlü destek istendi.
Programlarında açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, 31 Mart seçimlerine az bir zaman kaldığını, vatandaşların Cumhur İttifakı adaylarına güçlü destek vereceğine gönülden inandığını kaydetti. Halkın içinden doğan, halkın içinden gelen bir partinin mensupları olarak Türkiye’nin güçlü sesi, savunucusu, koruyucusu Cumhur İttifakı’nın güven, hizmet noktası olduğunu ifade eden Demir, herkesin vatanını, şehrini, geleceğini düşünerek sandıkta karar vermesini istedi.

“CUMHUR İTTİFAKININ ANLAMI VE MANASI BÜYÜK”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Yenikapı ruhu, İstanbul’u fethedip bize emanet eden ruhun devamıdır” sözünü anımsatan Demir, “Cumhur İttifakı’nın anlamı, hizmet noktası belli. Diğer kirli ittifakların nereye ne hizmeti yaptığını kimse anlayamadı. Türkiye önemli bir süreçten geçiriyor. 31 Mart önemli bir dönüm noktası olacak. Halkımız her şeyi görüyor ve biliyor. Cumhur İttifakı’nın verdiği mücadeleyi gönülden destekliyor.” dedi.

“ŞEHRİMİZİN KIYMETİNİ BİLECEĞİZ”

“Halkımızın bize yetki vermesinin büyük sorumluluğunu her zaman üzerimizde taşıdık” diyen Demir, “Büyük bir bağ kurduğumuz halkımız projelerimize, hizmet edeceğimize en önemlisi bizim samimi, dürüst, doğru olacağımıza inandı. Bu büyük güven bizim en değerli hazinemiz olacak. Kentimiz için hazırladığımız projelerimiz geleceğe emin adımlarla ilerlemenin de anahtarı olacak. Yapacağımız her bir dokunuşu halkımızın mutluluğuna gidecek yol olarak görüyoruz. Şehrimizin kıymetini her zaman bileceğiz ve çok çalışacağız. Bizim boş laflar, polimiklerle hiç işimiz olmadı olmayacak.” diye konuştu.

Demir, 1 Nisan sabahından itibaren halk yetki verirse 5 yıl durmadan aralıksız sahada çalışacaklarını da sözlerine ekledi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.