ERGÜN VE TOPAL AİLELERİNDEN MUHTEŞEM DÜĞÜN - Yeni Günde Haber | Güncel Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

ERGÜN VE TOPAL AİLELERİNDEN MUHTEŞEM DÜĞÜN

Yenigün Gazetesi çalışanlarımızdan, sayfa editörümüz Sibel Ergün(Topal) hayatını Halil Topal ile birleştirdi.

Bu haber 04 Kasım 2019 - 18:33 'de eklendi.

Hatun- Zekeriya Dursun (Merhum) Topal ve Hamide- Hüseyin Ergün ailelerinin kıymetli evlatları Sibel Ergün- Halil Topal çifti 26 Kasım 2018 tarihinde nişanlanmıştı. Çift 3 Kasım 2019 tarihinde ise Samsun’un Bafra ilçesinde, Çamlık Düğün Salonunda sevdiklerinin şahitliğinde dünya evine girdiler.


Aile gelenek ve göreneklerine göre gerçekleşen düğünde Topal çifti sonsuz mutluluğa ‘evet’ diyerek adım attılar. Eğlencenin doruk noktasına ulaşan gecede çiftimizin ve ailelerinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Gecenin sonunda günün kahramanları Sibel-Halil Topal çifti; “Bu en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak yanımızda bulunan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz” diyerek mutluluklarını dile getirdiler.


Törene Yenigün Gazete Ltd. Şti. İmtiyaz Sahibi Pervin Gün, Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Musa Gün, Yenigün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Fatma Dinç, Yenigün Gazetesi Görsel Hizmetler Sorumlusu Elif Sekmen başta olmak üzere çiftin yakın akrabaları ile çok sayıda davetlinin de katıldığı düğün töreni gece geç saatlere kadar sürdü.


Yenigün Gazetesi ailesi olarak bizlerde Topal ve Ergün aileleri başta olmak Sibel-Halil çiftine mutluluklar dileriz.

Haber/ Asel Sema UĞURLU