HALKLA BULUŞUYOR!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun’un 19 Mayıs ve Atakum ilçelerinde seçim çalışmaları kapsamında ziyaret gerçekleştirdi

HALK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, seçim çalışmaları kapsamında 19 Mayıs ve Atakum ilçelerinde ziyaret gerçekleştirdi. 19 Mayıs İlçesi’nde esnafla görüşen Karaaslan, 28 Mayıs’ta cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turunun yapılacağını hatırlatarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek istedi.

HALK
‘ZATEN KAZANDIĞINI GÖSTERDİ
Cumhur İttifakı’nın 14 Mayıs’ta yapılan seçimde Meclis’te milletvekili çoğunluğunu aldığına işaret eden Karaaslan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ilk turda aldığı 49,52’lik oy oranıyla zaten ikinci turda da kazandığını göstermiş oldu. Ama rehavete kapılmadan bizler ve teşkilattaki arkadaşlarımız çalışmalarına devam ediyor. Cumhurbaşkanı’mızın selamlarını ve yapılan çalışmaları vatandaşlarımıza iletiyorlar. Ülkemizin ikinci yüz yılında vatandaşlarımızın yetkiyi tekrar Cumhurbaşkanı’mıza vereceğinden şüphemiz yoktur.” dedi.

HALK

ATAKUM’DA KADINLARLA BULUŞTU
Çiğdem Karaaslan daha sonra Atakum İlçesi’nde Kamalı Mahallesi’nde kadınlarla buluştu, esnaf ziyaretlerinin ardından Endülüs Kitabevi’nde gençlerle bir araya geldi. Karaaslan, kentteki temasları kapsamında son olarak Çerkes Derneği’ni ziyaret etti.

Ziyaretlerinde Çiğdem Karaaslan’a, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mahmut İşbilir, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven, AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Fatma Karakartal ve AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdulkadir Köstek eşlik etti.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.