HEDEF ŞAMPİYONLUK!

Geçen sezon U-16 ve U-18 kategorilerinde Türkiye 2’ncisi olarak ülkenin ‘en iyi amatör kulübü’ seçilen Atakum Belediyespor, bu yıl şampiyonluğu hedefliyor

HEDEF ŞAMPİYONLUK!

Geçen sezon ‘Türkiye’nin en iyi amatör kulübü’ seçilerek Samsun’a gurur yaşatan Atakum Belediyespor, şampiyonluk kupası için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 2021-2022 Sezonunda çok önemli bir başarıya imza atan Atakum Belediyespor, U-16 ve U-18 kategorilerinde Türkiye 2’ncisi olarak ‘Türkiye’nin en iyi altyapı kulübü’ seçildi. Kulüp elde ettiği başarının ardından Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Şener Aydın’dan da başarı ödülü aldı. Oyuncular ve teknik ekip 2022-2023 Sezonu’nda başarılarına bir yenisini ekleyerek şampiyonluk kupasını kulübe kazandırmayı hedefliyor.

TEKNİK SORUMLU CİĞER: GURURLUYUZ
Atakum Belediyespor Altyapı Koordinatörü ve Teknik Sorumlusu Hakan Ciğer, kazanılan başarıda herkesin çok büyük emeği olduğunu söyleyerek “Biz 2022-2023 Sezonunda da aynı başarılara imza atmak istiyoruz. Çalışmalarımız çok iyi bir şekilde devam ediyor. Bu sene başarılarımızı katlayarak Atakum Belediyesi’ni ve Atakum Belediyespor’u her alanda gururlandırmak istiyoruz. Bunun için de var gücümüzle çalışıyoruz.Takımlarımız gerçekten çok iyi bir kadroya sahip. Bu sene aramıza yeni arkadaşlar katıldı. Diğer takımlara da oyuncu transferlerimiz oldu. Hem Samsunspor’a hem de Türkiye Futbol Federasyonu ‘nun (TFF) diğer lig takımlarına oyuncu kazandırıyoruz.Yarışırken oyuncularımızı geliştirip profesyonel takımlara yönlendiriyoruz ve başarılı olmaları için bir altyapı sağlıyoruz. Bu konuda Samsun’da öncüyüz. O yüzden gururluyuz” dedi.

Atakum Belediyespor Altyapı Koordinatörü ve Teknik Sorumlusu Hakan CİĞER

‘ŞAMPİYONLUK İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ’
Yoğun bir çalışma temposuna giren Atakum Belediyespor’un oyuncularından U-18 Takım Kaptanı Mehmet Efe Gönül de, “Türkiye’nin en iyi amatör kulübü olmak için çok çalıştık. Antrenmanlarımıza yağmurda ve soğuk havalarda hiç ara vermeden devam ettik.Kulübümüz bu konuda bize çok destek oldu. Geçen sene Türkiye ikincisi olduk. Bunu yarım kalan bir iş olarak görüyoruz. Şampiyonluk için çok çalışıyoruz. Kulüp Başkanımız, hocalarımız ve oyuncular herkes bu konuda çok fedakarlık yapıyor. İnşallah bu sene şampiyonluğu elde edeceğiz.Türkiye’nin en iyi amatör takımı ünvanını bu seneye taşıyacağımıza ve yarım kalan işimizi şampiyonluk alarak bitireceğimize inanıyorum” diye konuştu.

 

 

 

U-18 Takım Kaptanı Mehmet Efe GÖNÜL

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.