İNTİHARI KAYMAKAM ÖNLEDİ!

Havza’da bunalıma giren bir genç, 5 katlı binanın çatısına çıkarak intihar girişimde bulundu. Genci olay yerine gelen Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ikna ederek aşağıya indirdi

Samsun’un Havza İlçesi’nde 5 katlı binanın çatısının kenarında birinin oturduğunu gören vatandaşlar, olayı 112 Acil Cağrı Merkezi’ne bildidi. Olay yerine ambulans, itfaiye ve polis ekipleri sevk edilirken genç adamın intihar teşebbüsünde bulunduğu öğrenildi.

İTFAİYE AMİRİ GÖRÜŞTÜ
Havza İtfaiye Amirliği’ne bağlı ekipler tarafından binanın önüne tedbir amaçlı havalı atlama çadır açılırken Samsun Büyükşehir Belediye Havza Bölge İtfaiye Amiri Haşim Sancak, bir süre genci ikna etmeye çalıştı ve taleplerini diledi.

KAYMAKAM DEVREYE GİRDİ
Daha sonra ise Havza Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı ile görüşen genç ile son olarak olay yerine gelen Havza Kaymakamı Metin Yılmaz konuştu. Genç ile bir süre görüşen Kaymakam Yılmaz inithar teşebbüsünden vazgeçirerek aşağıya inmesini sağladı.

‘EŞİM CEZAEVİNDE, MADDİ SIKINTIDAYIM’
30 yaşında olan ve ilçeye işçi olarak Kastamonu’dan geldiği öğrenilen Ü.D adlı genç, eşinin cezaevinde bulunduğunü ve maddi sıkıntıları nedeni ile bunalıma girdiğini söyledi. Ü.D., ağlık kontrolü için Havza Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Ü.D., buradaki kontrollerin ardından, emniyet yetkililerine teslim edildi.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.