İyi tatiller çocuklar!

Samsun Atakum Mimar Sinan İlkokulu’nda miniklerin karne sevincine ortak olan Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, öğrencilerin karne ve hediyelerini dağıtarak “iyi tatiller” diledi

Samsun’da Vali Zülkif Dağlı, Atakum Mimar Sinan İlkokulu’nda minik öğrencilerin ‘Karne‘ sevincine ortak oldu. Dağlı, öğrencilere ‘iyi tatiller’ diledi.

UZAKTAN EĞİTİM BAŞARISI
Karne töreninde bir konuşma gerçekleştiren Vali Dağlı, “Dayanacağımız, güveneceğimiz ve yatırım yapacağımız en büyük alanımız çocuklardır. Vatanını ve milletini seven, milli ve manevi değerlere sahip, donanımlı gençler yetiştirmemiz gerekiyor. Eylül ayında kademeli olarak eğitime başladığımız günlerde, okullarımızı pandemi kurallarına uygun bir şekilde öğrencilerimize açan idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederim. Dünya genelinde ve ülkemizin dört bir yanında derinden hissettiğimiz korona virüs salgını sürecinde ülkemizin uzaktan eğitimde sağladığı başarıya hep birlikte şahit olduk. Ayrıca vefa sosyal destek gruplarında görev alan öğretmenlerimizin çabaları da milletimizin gönlünde yer etmiştir” dedi.

Karne törenine Atakum Kaymakamı Kemal Yıldız, İl Mili Eğitim Müdürü Coşkun Esen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İrfan Yetik ve öğretmenler katıldı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.