‘KAMPÜSE HOŞGELDİN’

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Öğrenci Konseyi, 2020-2021 eğitim-öğretim yılının bahar yarıyılında üniversiteye yatay geçiş yapan öğrencilere, Kovid-19 önlemlerine uyarak kayıt sürecinde yardımcı oldu

25.02.2021
A+
A-

Yatay geçiş başvurularının kayıt dönemi, Kurupelit Kampüsü’nde, 22-23-24 Şubat’ta gerçekleştirildi. OMÜ Öğrenci Konseyi maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak ve öğrencilere yardımcı olarak “Kampüse hoş geldin” dedi.

ÜNİVERSİTEYİ TANITIYORLAR
Kayıt hakkı kazanan öğrencilerin hem kayıtla ilgili sorularına cevap olan hem de üniversiteyi tanıtan Öğrenci Konseyi, 1-2 Mart 2021 tarihlerinde yedekten kayıt hakkı kazanan öğrencileri de “Kampüse hoş geldin” demeye devam edecek.

ERASMUS BAŞARISI
Öte yandan OMÜ, proje başlangıcından günümüze başarılı bir şekilde yürüttüğü Avrupa Birliği (AB) destekli Erasmus Değişim Programı deneyimi ile bir kez daha Avrupa Birliği tarafından tam puan ile Erasmus Yükseköğrenim Beyannamesi (ECHE) 2021-2027 kalite sertifikası almaya hak kazandı. Uluslararası İlişkiler Birimi ve Erasmus Kurum Koordinatörlüğü’nün bugüne değin gerçekleştirdiği hareketlilik ve organizasyon başarısı sayesinde 100 tam puan alan OMÜ 2021-2027 dönemi için faaliyetlerine başarılarla devam edecek.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.