Karaaslan, Karaduman’ı tebrik etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ile AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine atanan Sn. Hakan Karaduman’ı tebrik etti

21.01.2018
A+
A-

Karaaslan, ‘’Yeni Türkiye vizyonu için çalışan, üreten ve milletine hizmet eden AK Parti; ortak hedeflerimiz doğrultusunda kendini durmaksızın yenileyerek her gün bir önceki günden daha fazla gayret göstermektedir. AK Parti Samsun gençlik kollarında yetişen, partimizin çeşitli kademelerinde görev alan ve AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine atanan Sn. Hakan Karaduman ile 2023 hedefleri doğrultusunda hep birlikte Samsun’da milletimizin gönlünde yer almaya ve Halkımızın sevgisine mazhar olmaya devam edeceğiz. AK Parti Samsun İl Başkanlığı’na Sn. Hakan Karaduman’ın atanması nedeniyle kendisini tebrik ediyor, Samsun ilimiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.’’ dedi.

 

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, ‘’AK Parti Samsun il teşkilatında bayrağı devreden Sn. Muharrem Göksel ve ekibine de Samsun’da göreve geldikleri günden itibaren azim ve kararlılıkla yürüttükleri tüm çalışmaları için canı gönülden teşekkür ediyorum.’’ ifadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.