LİDERLİK BİZİ KESMEZ, ŞAMPİYON OLACAĞIZ !

30.01.2020
A+
A-

Oktay ZERRİN yazdı..

Yılport Samsunspor, her ne kadar ahım-şahım bir futbol sergilemese de, Bakspor’ u 2- 0 mağlup ederek; zirveyi, liderliği 2 puanlık farkla devam ettirdi.
Aslında Samsunspor; daha önceki haftalarda güçlü rakibi Manisa FK ile 6 puanlık farkı; azmi, cesareti, kararlılığı ile kapatıp, geçen hafta da farkı 2′ ye çıkardı ve liderliğini 49 puanla sürdürdü.
Bu Samsunspor’ dan korkulur arkadaş ! Onca farkı kapatıp, şimdi kendi fark yapmaya başladı. Bunun adı ve anlamı ise ” Bekle Bizi 1. Lig ” olup; bu sezon sonunda mutlu sonu; inşallah seneye de Süper Lig ile taçlandırırız.
Ben şu futbolcu iyi oynadı, diğerleri oynayamadı demeyeceğim zira takımda herkes verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Diyeceksiniz ki dört dörtlük mü iyiydik; tabi ki hayır ama genelde verilen mücadele, hırs ve kazanma arzusuna evet !
Takıma yeni katılan futbolcular da kesinlikle kaliteli ve sağlam kramponlar. İlk maçlarında güven verdiler. Bazı eksikliklere rağmen yine de liginde en güçlü şampiyonluk adayı.
Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile, şirket CEO’ su Yüksel Yıldırım ile, yönetim ile ve vefalı taraftarları ile bir bütün olduğu sürece ve Samsun bu güzide, başarılı ve güçlü takıma sahip çıktığı sürece; bu takımın sırtı evelAllah yere gelmez !
Yeterki biz; biz olalım, senlik, benlik yapmadan bu işi başarılı bir şekilde ve şampiyonlukla taçlandıralım. Bu düşüncelerle, hepinizi en derin muhabbetlerim, sevgim ve saygımla selamlıyorum.

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.