Müge Anlı Samsun Emniyet Müdürüne seslendi! Artık alın katili

Müge Anlı, Samsun’da 8 yıldır kayıp olan Emel Kılıç davasında katilin artık belli olduğunu belirterek, “Samsun’a emniyet müdürü olmak istiyorum. Katil belli artık düğmeye basın” dedi.

25.06.2020
A+
A-

ATV’de yayımlanan  Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 2017 yılından beri kayıp olan Emel Kılıç olayı ile ilgili açıklamalarda bulunan Anlı, Samsun Emniyet Müdürlüğüne “Artık düğmeye basın katil belli” dedi.
Bugün yayınlanan bölümde Vezirköprü ilçesinde öldürülen 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz bebeğin olayında 13 ay sonra yapılan gözaltılar gündeme getirilirken, Müge Anlı 8 yıldır kayıp olan Emel Kılıç’ da hatırlatarak, canlı yayında “Emelinde katilini alsalar artık sinir oluyorum. Nereye Emniyet Müdürü olsan deseler Samsun diyeceğim. Katili biliyorum gidip alacağım. ” dedi.
Müge Anlı’nın programında yer alan avukat Rahmi Özkan’da Samsun’un İlkadım ilçesinde 8 yıl önce kayıp olan Emel Kılıç ile ilgili Samsun Emniyet Müdürlüğü ve Samsun Cumhuriyet Başsavcılığına seslenerek, “Artık Samsun Emniyet Müdür ve Başsavcısı düğmeye bastı demek istiyorum” diye konuştu.

Kaynak/Kenthaber-Haydar ÖZTÜRK

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.