MUHTEŞEM TANITIM

Başkanlığını Zafer Kozanoğlu’nun yaptığı ve İstanbul ile Samsun’da aktif şekilde faaliyette bulunacak Kültürel Dönüşüm Derneği, Bodrum’da tanıtıldı

Son olarak Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu(UNICEF) tarafından ‘Yardım Meleği’ seçilen Zafer Kozanoğlu, Türkiye’de ve global ölçekte yaşanan önemli olayların özellikle çocuklar ve gençler üzerindeki etkilerini araştıracağı Kültürel Dönüşüm Derneği’ni Bodrum’da düzenlenen bir davetle tanıttı.


BODRUM’DA MUHTEŞEM TANITIM

Başkanlığını Zafer Kozanoğlu’nun yaptığı Kültürel Dönüşüm Derneği, başkan yardımcıları Berrin Zorlu ve Özlem Başoğlu’nun da hazır bulunduğu Bodrum Nef Reserve Gölköy’de gerçekleşen davet kokteyl ile tanıtıldı. Derneğin, İstanbul ve Samsun’dan birçok üyesiyle faaliyet göstereceği belirtildi.

İSTANBUL VE SAMSUN ÜYELERİ
Dernekte ayrıca İstanbul üyeleri arasında Burçak Kozanoğlu, Esra Dalgıç, Feyza Nur Bozok, Gaye Mataracı, Özgür Doğa Keleş, Argün Albayrak gibi isimler yer alırken, Samsun üyeleri arasında, Melike Aktel Karaçor, Hülya Hacıoğlu, Prof Dr Canan Seren, Prof Dr Kamil Yakupoglu,Prof olga Hasanova, Dr Bahar Nilay Özyurt’un görev yapacakları açıklandı.

KÜLTÜREL, SANATSAL, SOSYAL DEĞİŞİMLER
Dernek, Sanatsal faaliyetlerinin dışında Türkiye’de ve global ölçekte yaşanan; pandemi, küresel ısınma gibi olayların etkisiyle değişime uğrayan kültürel, sanatsal ve sosyal değişiklikleri izleyerek bu değişikliklerin yakın gelecekte özellikle çocuklar ve gençler üzerindeki etkilerini araştıracak.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.