ÖĞRETMENLERE SÜRPRİZ!

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla ilçede görev yapan öğretmenleri kutlama programında ağırladı

ÖĞRETMENLERE SÜRPRİZ!

Kutlama programı kapsamında öğretmenlerden oluşan Türk Sanat Müziği Korosu’nun konseri, ilçe genelinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin ödül töreni, şiir dinletisi ve düzenlenen birçok etkinlikle 24 Kasım Öğretmenler Günü ilçede büyük bir coşkuyla kutlandı.

 ÖĞRETMENLERE SÜRPRİZ!

ÖĞRETMENLİK KUTSAL MESLEK
Programda gerçekleştirdiği konuşmada öğretmenlik mesleğinin önemine değinen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Öğretmenlik bir meslek olmaktan çok daha öte kutsal bir vazifedir. Çünkü öğretmenlik, eğitimin temelinde yer alan bilginin üretilmesi, geliştirilmesi ve aktarılması sürecinin yanı sıra geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi güzel ahlakla, erdemle donatarak adeta bir cevher gibi işlemektir” diye konuştu.

 ÖĞRETMENLERE SÜRPRİZ!

1 ÖĞRETMENE KUDÜS GEZİSİ
Başkan İbrahim Sandıkçı kutlama programı kapsamında öğretmenler arasında düzenlenen çekilişle bir öğretmen ve ailesine Kudüs ziyareti, 25 öğretmene ise Amasya kültür gezisi hediye etti. Öğretmenler eğitime olan desteklerinden ve hediyelerinden dolayı Başkan İbrahim Sandıkçı’ya teşekkür etti.

 ÖĞRETMENLERE SÜRPRİZ!

SEVGİ YEŞİLYURT’DA DA ETKİNLİK
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programları kapsamında Canik Belediyesi Hanım Konakları’nda görev yapan öğretmenlerle Canik Belediyesi Şehit Sevgi Yeşilyurt Aile Okulu ve Eğitim Merkezi’nde bir araya geldi. Başkan İbrahim Sandıkçı, öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tebrik ederek özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa ayrıca Canik Kaymakamı Mahmut Halal, Samsun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Aksoy, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Zahit Köseoğlu, şube müdürleri, öğretmenler, veliler, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Sibel TOPAL

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.