ÖLÜMDEN DÖNDÜ!

Samsun’un Bafra İlçesi’nde, içerisinde oturduğu otomobiline yorgun mermi düşen akaryakıt istasyonu çalışanı ölümden döndü

Samsun’un Bafra İlçesi Kemalpaşa Mahallesi’nde bulunan bir akaryakıt istasyonunda çalışan Rasim Kaya, park halindeki otomobilin direksiyonunda otururken nereden geldiği henüz belirlenemeyen yorgun mermi tavanı delerek Kaya’nın kafasını sıyırdı ve aracın içine düştü. Ne olduğunu anlayamayan Kaya, polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri arabanın içine düşen çekirdeği alarak inceleme başlattı.

‘ÖLEBİLİRDİM, FELÇ KALABİLİRDİM’
Yaşadığı korku dolu anları anlatan Rasim Kaya, “Aracımda otururken tavandan şak diye bir ses geldi. Acaba arabanın üzerine bir şey mi düştü diye dışarı çıktım. Baktım bir şey göremedim, sonra baktığımda tavanda bir mermi deliği gördüm. Mermi tavanı delip kafamın yanından geçip arabanın içine düşmüş. Polise haber verdim. Büyük bir şok yaşadım. Neye uğradığımı şaşırdım. Başıma da isabet edebilirdi, belki ölebilirdim, belki felç kalabilirdim. Arabanın içinde cama yakın oturmam hayatımı kurtardı. Bugün ölmedim, şu anda yaşıyorum ama ölebilirdim de. Bu maganda kurşununu atanın bulunması ve cezalandırılmasını istiyorum” dedi.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.