ORDU’DA ‘KADIN’ CİNAYETİ!

Ordu’da boşanma aşamasında olduğu eşi tarafından 10 yerinden bıçaklanan 4 çocuk annesi kadın, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti

ORDU'DA 'KADIN' CİNAYETİ!

Ordu‘nun Altınordu İlçesi Kayabaşı Mahallesi’nde meydana gelen olayda boşanma aşamasında olan Yeliz Gültaş (32) ile eşi Muhammer Gültaş (47) arasında tartışma çıktı.

   

MUHAMMER GÜLTAŞ (47) 

 YELİZ GÜLTAŞ (32) 

 

KAPIYI KİLİTLEDİ, 10 YERİNDEN BIÇAKLADI
Bu esnada Muhammer Gültaş, Yeliz Gültaş’a konuşmak istediğini söyleyip odaya götürdü, kapıyı kilitledikten sonra ise 10 yerinden bıçakladı. Evde bulunan başka bir kadının çığlık atması üzerine Muhammer Gültaş, motosikletine binerek olay yerinden kaçtı.

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NDEN 1 GÜN ÖNCE
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nden bir gün önce gerçekleşen olayda ihbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri, yaralı kadına olay yerinde ilk müdahaleyi yaparak, özel bir hastaneye kaldırdı. Kadın, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

MOTOSİKLETE BİNEREK KAÇTI
Komşuları, çığlık sesi duyduklarını, sonrasında Muhammer Gültaş’ın motosikletine binerek olay yerinden kaçtığını, sonrasında ise yaralı kadını fark ettiklerini ve sağlık ekiplerine bilgi verdiklerini aktardı.

Öte yandan çiftin aralarında anlaşmazlıklar olduğu, boşanma aşamalarında olduğu, her iki tarafından başkaları ile dost hayatı yaşadığı iddia edildi. Güvenlik ekipleri Muhammet Gültaş’ı yakalamak için çalışma başlattı.
İHA

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.