‘Ortak sevdamız Vatan’

Atakum Belediye Başkanı Taşçı, “Türk Milletinin güvenliği için canını hiçe sayan ve vatan uğruna gazi olanlar, bu ülkenin önemli değerleridir” dedi

28.02.2018
A+
A-

Samsunlu gazilerle birlikte, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret eden Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril, Başkan Taşçı’ya derneklerine verdikleri katkıdan dolayı teşekkür etti. Başkan Taşçı, “Sizler bizim için son derece değerlisiniz. Gazilerimiz’in yanında olmak, tüm milletimizin asli görevidir” dedi.

‘ÇOK DEĞERLİSİNİZ’

Vatan için canını hiçe saymış olan şehit ve gazilerin her zaman yanlarında olduklarını kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Bu vatan için canını hiçe sayarak düşmana karşı kahramanca göğsünü siper etmiş olan Gazilerimiz, Şehitlerimiz ve aileleri bizler için çok değerli. Her zaman, her şartta onların yanında olmaya devam edeceğiz. Ülkemiz ve milletimiz için gözünü kırpmadan canını vermekten sakınmayan Şehitlerimiz ve Gazilerimiz bizim onurumuzdur. Bayrağımızın huzur içerisinde dalgalanması uğruna Gazi olan kıymetlilerimizle gurur duyuyoruz” diye konuştu.

TAŞÇI’YA TEŞEKKÜR

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın her zaman destekçileri olduğunu ifade eden Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şubesi Başkanı Ahmet Diril, “Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile her zaman iletişim halindeyiz. Gazilerimizle her fırsatta bir araya gelen ve bizlere her zaman destek olan Başkan İshak Taşçı’ya teşekkür ederiz. Muharip Gaziler olarak bizler, her zaman devletimizin yanında, Cumhurbaşkanımızın emrindeyiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.