‘ÖZEL’ KUTLAMA!

Samsun’da, Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Atakumlu özel çocuklar ve aileleriyle gerçekleştirilen yeni yıl kutlamasına katıldı. Başkan Deveci, “Bu yaşam hepimizin için ortak” dedi

'ÖZEL' KUTLAMA!

Samsun‘da, Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Atakum Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde Atakum Kent Konseyi Engelli Meclisi iş birliğiyle gerçekleştirilen yeni yıl kutlamasında özel çocukların ve ailelerinin yeni yıl heyecanına ortak oldu. Ailelerin ve özel çocukların tek tek yeni yılını kutlayan Başkan Deveci, özel çocuklarla birlikte yeni yıl pastası da kesti.

ÖZEL ÇOCUKLAR İÇİN ÇOK ÖZEL
Atakum Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nin özel çocuklar için önemli bir merkez olduğunu ifade eden Başkan Deveci, “Burası özel çocuklarımızın yaşam merkezi. Eskiden de vardı. Daha canlı biçimde sürdürüyoruz. Özel günlerde ben de gelip etkinliklerine katılıyorum. Yeni yılı da böyle bir etkinlikle kutlamak istemişler. Onların kutlama anlayışına, şefkatine, şevkine ortak olmak istedim. Yeni yıllarını kutladım, her birine ayrı ayrı dokundum. Bu yaşam hepimizin için ortak. Bu ortaklaşmayı ve yaşamdaki kader birliğini içimize sindirmemiz ve onu yaşatabilmemiz gerekiyor. Ben kendi adıma onu yapmaya çalışıyorum. Tüm hemşehrilerime de bunu öneriyorum. Herkesin yeni yılını kutluyor, sağlık ve huzur diliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.