RADİKAL KARARLAR!

Yüksel Yıldırım başkanlığında toplanan Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu, aldığı kararları kamuoyuna açıkladı

Samsunsor Yönetim Kurulu, Yüksel Yıldırım başkanlığında toplanan birbirinden önemli kararlar aldı. Teknik ekibin görevine devam edeceği açıklanırken, taraftarlara da, “Üzüntülerinizi paylaşıyoruz” mesajı verimdi.

Konuyla ilgili kulüpten yapılan açıklamada, 12 Nisan 2022 tarihinde Yüksel Yıldırım başkanlığında İstanbul’daki yönetim kurulu toplantısına, Teknik Direktör Fuat Çapa, Soner Soykan, Veysel Bilen ve Batu Kaplan’ın da katıldığı belirtildi. Gündemdeki gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda yönetim kurulu şu kararları aldı:

‘TEKNİK DİREKTÖRDÜMÜZE GÜVENİMİZ TAM’
1. Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu olarak, Teknik Direktörümüze ve ekibine olan güvenimiz devam etmekte olup, teknik ekibin görevini sürdürmesi kararlaştırılmıştır.

2. Her zaman vurguladığımız üzere, son düdük çalana kadar, matematiksel olarak play-off iddiamızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu konuda Yönetim Kurulumuz, İdari Ekibimiz ve Teknik Ekibimiz gerekli tedbirleri alarak çalışmalarını yürütecektir.

‘FUTOLCULARA GEREKLİ UYARI YAPILDI
3. 17 Nisan’da oynanacak Eyüpspor maçı başta olmak üzere, kalan yedi maçımızı kazanmak için, oyuncularımızın görev ve sorumluluklarının bilinciyle hareket etmeleri istenmiş olup, kendilerine gerekli uyarılar yapılmıştır.

4. Başarının ekip çalışması ile mümkün olacağı bilinciyle, hemen herkesin üzerine düşeni fazlasıyla yapacağına olan inancımızı yinelemekteyiz. Aksi durumda çok daha radikal kararların alınması kaçınılmaz olacaktır.

5. Taraftarlarımızın haklı tepkilerini saygıyla karşılıyoruz. Onların üzüntülerini paylaşıyoruz. El ele, başarıya birlikte ulaşmak için, kulüp olarak her türlü fedakarlık yapılmaktadır ve takımımıza olan güven ve desteğin sezon sonuna kadar aynı şekilde sürdürülmesi kararlaştırılmıştır.”

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.