Sahil Ticaret’ten birliktelik iftarı « Yenigün Gazetesi
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

Sahil Ticaret’ten birliktelik iftarı

11 ayın Sultanı Ramazan ayı bütün güzellikleri ile devam ederken hayırsever insanlar ve bazı kurumlar Ramazan İftar yemeklerini halka ikram etmeye devam ediyor.

Bu haber 02 Haziran 2019 - 15:09 'de eklendi.

Gün Kardeşler Sahil Tic.Ltd sahipleri Adem ve İdris Gün kardeşler her yıl verdikleri İftar yemeği geleneğini bu yıl da devam ettirdiler.

Geleneksel hale getirdikleri İftar yemeğine çok sayıda misafiri davet eden Gün Kardeşler misafirleri Bafra Sebze Hali’nde karşılayarak birlik ve beraberliğin verdiği huzurla masalarına buyur ettiler.

Gün Kardeşler işletmesine bağlı olarak hizmet veren bafra Sebze Hali’nde Sahil Ticaret işletmelerinin açık alanında bulunan bölümünde verilen davete çok sayıda davetli katıldı.

Büyük bir katılımın sağlandığı iftar yemeği öncesi din görevlileri tarafından aşr-ı şerifler ve ilahiler okundu. Akşam ezanının okunmasının ardından dualar eşliğinde oruçlar açıldı.

Sahil Ticaret Sahibi Adem ve İdris Gün Ramazan Ayının maneviyatına hitaben;
“Ramazan Müslümanın kendisi ile yüzleştiği, kendisini yenilediği, iç dünyasını tazelediği bir aydır. Ramazan paylaşımdır. Onun için bu ayda daha çok ihtiyaç sahiplerine, eşimize dostumuza soframızı açarız. Ramazan birliktir. Bu güzel akşamda sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz”
İftar Programı okunan dualarla sona erdi.