Samsun ‘İŞ DÜNYASI’nın ACI KAYBI!

Samsun’un ünlü ve sevilen sanayicisi, iş dünyasının duayen ismi Fahrettin Ulusoy hayatını kaybetti

'İŞ DÜNYASI

Samsun’un ünlü iş insanı, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi devi arasında yer alan Ulusoy Un’un kurucusu, duayen iş insanı Fahrettin Ulusoy hayatını kaybetti.

 Samsun 'İŞ DÜNYASI

2 çocuk babası 73 yaşındaki Fahrettin Ulusoy için bugün İncesu Yalı Mahallesi Camii’nin karşısındaki konutunda taziyeler kabul edilecek. 24 Kasım Perşembe günü(yarın) ise Kutlukent’teki Ulusoy Un Fabrikası’nın önünde saat 10.30’da helalik alınacak ve cenaze aynı gün Büyük Cami’de kılınacak öğle namazından sonra Kıran Aile Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

  'İŞ DÜNYASI

FAHRETTİN ULUSOY KİMDİR?

Fahrettin Ulusoy 1949 yılında Trabzon’da doğmuştur. Samsun Ticaret Borsası ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsunspor Yönetim Kurulu’nda çeşitli kademelerde hizmet eden, bir dönem de Anavatan Partisi İl Başkanlığı görevini yaptı. Karadeniz Hububat Bakliyat ve Yağlı Tohumlar İhracatçılar Birliği başkanlığı da yapan Fahrettin Ulusoy, Samsun’da, 25 Şubat 1969 yılında Samsun’un halka açık tek şirketi olarak kurulan, Türkiye’nin 500 sanayi devi ve 500 büyük ihracat firması arasında yer alan Ulusoy Un’un Kurucusu ve Onursal Başkanıdır. Her yıl düzenli olarak TİM 500, İSO 500 listelerinde yer bulan Ulusoy Un Fabrikası’nın kurucusu Fahrettin Ulusoy, son olarak “Anadolu’nun En Etkin 50 İş İnsanı” araştırmasında Samsun’dan listeye girmiştir.

  'İŞ DÜNYASI

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.