Samsunlu sanatçıya ‘BAŞARI VE EMEK’ ÖDÜLÜ…

Samsun’da, Düşevi Oyuncuları’nın kurucusu ve Genel Sanat Yönetmeni Tiyatrocu Cem Kaynar, Tiyatro Gazetesi Anadolu Ödülleri’nde Başarı ve Emek Ödülü’nün sahibi oldu

Samsun’da kurduğu Düşevi Oyuncuları adlı özel tiyatro ile bu sanat dalında sayısız başarılı oyuna imza atan ve bir çok sanatçının da yetişmesine olanak sağlayan Cem Kaynar, Tiyatro Gazetesi Uluslararası 7’nci Anadolu Tiyatro Ödülleri’nde ‘Başarı ve Emek Ödülü’ne layık görüldü.


İSTANBUL’DA MUHTEŞEM TÖREN
Türkiye’den 27 ilve yurtdışından 10 ülkede tiyatro sanatına katkı sunan kişi, kurum ve kuruluşlara verilen ödül töreni, İstanbul Su Gösteri Sanatları Sahnesi’nde gerçekleştirildi. Samsunlu ünlü tiyatro sanatçısı Cem Kaynar da, Tiyatro Gazetesi Uluslararası 7’nci Anadolu Tiyatro Ödülleri Seçici Kurulu tarafından, “Sahneye taşıdığı çalışmalar ve tiyatro sanatına kattığı değerler nedeniyle” Başarı Emek Ödülü ile ödüllendirildi.


CEM KAYNAR’DAN TEŞEKKÜR KONUŞMASI
Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt’un yanısıra yurt içi ve dışından birçok sanatçı ve yöneticinin katıldığı gecede ödülünü alan Cem Kaynar, yaptığı kısa konuşmada, “Emeklerimizin başarıya ulaşması çok güzel, takdir edilmesi daha da güzel. Bu gece burada birçok arkadaşımı görmek de çok güzeldi. Teşekkürler Tiyatro Gazetesi ve değerli jüri üyeleri” dedi.
Gecede ayrıca yine Cem Kaynar’ın Yönetim Kurulu üyesi olduğu Tiyatromuz Yaşasın İnisiyatifi de, ‘Örnek örgütlenme yapısı’ nedeniyle ödüle layık görüldü.


Sibel TOPAL

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.