‘SAMSUN’U ANLATTIK…’

CHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Nazan Güneysu, CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı’nın düzenlediği Kotalar Bize Dar Hedefimiz İktidar Çalıştayı’na katıldı

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı’nın Kotalar Bize Dar Hedefimiz İktidar Çalıştayı, Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde düzenlendi. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı çalıştayda yer alan
CHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Nazan Güneysu, “Samsun’da yaptıklarımızı çalıştayda anlatma fırsatı bulduk” dedi.

‘ÇOK ÇALIŞMAK ZORUNDAYIZ’
CHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Nazan Güneysu, katıldığı partisinin Kadın Kolları Çalıştayı ile ilgili şu değerlendirmelede bulundu:

“Tüm illerimizden gelen çok değerli kadın kolları il başkanlarımızın kendi yerel siyasetleri, illerinde yaşadıkları sorunları ve değerlendirmelerini dinledik. Samsun CHP Kadın Kolları olarak, ilimizin sorunlarını, beklentilerini CHP teşkilatı olarak şehrimizde yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı çalıştayda aktardık. Biz kadınlar olarak bir adım öne çıkıp siyaseten daha çok çalışarak çocuklarımıza Cumhuriyetimizin kurum ve kuralları ile yönetilecek bir ülkeyi tesis etmenin en temel görevimiz olduğuna karar verdik. Atatürk ün dediği gibi, çalışmak çok çalışmak zorundayız.

CHP’NİN KADIN YÖNETİCİLERİ
Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun kadınların emeklerini kooperatifleştirerek nasıl istihdama dâhil ettiklerini ve bu konuda ki tecrübelerini çok büyük bir heyecanla gözlemledik. Çalıştayımızın son gününde Genel Sekreterimiz Selin Sayek Söke, Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, ‘Türk siyasetinde örgütün yeri ve seçim güvenliği’nin yanısıra, ‘Ekonomi ve Kadın, Bilgi ve İletişim Teknolojileri’ hakkında bilgilendirildik. İktidara kadınlarla birlikte yürürken gücümüze ve bilgimize değer katan bu değerli çalışma için Kadın Kolları Genel Başkanımız Sayın Aylin Nazlıaka’ ya ve tüm örgütümüze çok teşekkür ediyoruz.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.