Samsun’u sarsan cinayet: Canlı yayında itiraf! ‘Ben öldürdüm!..’

Samsun’da öldürüldükten sonra cesedi fosseptik çukuruna atılan Çağdaş Adıgüzel’in katil zanlısı Ekrem E. cinayeti kendisinin işlediğini itiraf etti

Samsun’un Atakum İlçesi’nde öldürüldükten sonra cesedi foseptik çukurunda bulunan Çağdaş Adıgüzel cinayeti ile ilgili  TV8’de yayınlanan Gerçeğin Peşinde isimli programı telefonla arayan katil zanlısı Ekrem E. cinayeti kendisinin işlediğini itiraf etti.

CESEDİ BURADA BULUNDU: Zafer Çağdaş Adıgüzel’in cesedi, geçtiğimiz ay içerisinde Atakum İlçesi İncesu Yalı Mahallesi’ndeki Ekrem E.’ye ait yazlığın fosseptiğinde bulunmuştu.

KATİL ZANLISI CANLI YAYINDA!

TV8’de Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde isimli programı telefonla arayan katil zanlısı Ekrem E., Çağdaş Adıgüzel’i öldürdüğünü itiraf ederek flaş açıklamalarda bulundu

‘ONLAR BENİ ÖLDÜRECEKLERDİ!..’

Çağdaş Adıgüzel’in öldürülmesi olayı ile ilgili Gerçeğin Peşinde isimli programın muhabiri Rıdvan Elitez’i telefonla arayarak konuşan katil zanlısı Ekrem E.  “Ben cinayeti işleyen kişiyim. Olay öyle anlattıkları gibi değil. Ben 40 yıllık iş adamıyım. Bunlar benim komşumun oğlu. Cuma günü 850 bin liralık alış veriş yaptım. Bunlar beni takip ediyormuş. 2 kişi, bunun arkadaşı da vardı.  Bir tanesi kaçtı. Ben emniyete de haber gönderdim. Teslim olacağım, bu ikinci kişiyi bulun dedim. Beni bunlar keseceklerdi benim lağım çukuruma. O giren lağım çukuruna ben girecektim. Birinin elinde silah birinin elinde bıçak. Beni kafe de, kendi yerimde konuşurken, bir alışveriş yapacağım dedim. İstanbul’dan geldim dedim ben. Gidiyorum, gideceğim dedim. Bunlar beni takip ediyormuş” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.