Sırada Pendik, onu da yendik!

05.09.2019
A+
A-

Oktay ZERRİN’in kaleminden..

Hey gözünü sevdiğim yiğitler, yeşil sahaların tek hâkimi, gönlümüzün ve gözümüzün bebeği Samsunspor’umuz hey!
Bırak 11 kişiyi; sahada 9 kişiyle de; hakem faktörüyle de, attığı 2 golle, geliyorum diyerek, rakiplerine gözdağı veren, korku veren Yılport Samsuspor’umuz!
Soyadı BUZ, yüreği futbol sevgisiyle, sevdasıyla sımsıcak değerli antrenörümüz Sayın İrfan Buz hocamız! Teşekkürler sayın hocam.
Yürü be Samsunspor’um yürü, kim tutar seni. Beklentilerimize cevap veren, başarıya odaklanmış, kök gibi budaklanmış, mazisi şeref ve şan dolu Anadolu Takımı Samsunspor!
Özlediğimiz o Süper Lig’ in kokusunu havasını şimdiden hissettiren büyük Samsunspor! “Biz bitti demeden bitmez” dedirten Samsunspor. Helal olsun sizlere Karadeniz’in hırçın çocukları!
Helal olsun size İsmail UYANIK Başkan’ımız. Helal olsun size Yüksel YILDIRIM Bey. Sizler ve ahde vefalı taraftarlarımız takımı böyle sahiplendikçe; bu başarılar da katlanarak devam edecektir inşallah.
Şimdi aldık Gümüşhane’den 3 puanı fakat gümüş değil, altın bir 3 puan bu! Bu altın puanlar hiç bitmeyecek inşallah ve hedefe, başarıya ve de zirveye giden bu güzel yolda hız kesmeden ve engellere takılmadan ilerleyeceğiz inşallah.
Bunun ilk ciddî provasını da ilk resmî maçımızda hem de deplasmanda, hem de 9 kişiyle gerçekleştirdik ki: devamı da gelecektir, gelmeli de; yoksa aldığımız bu galibiyet, bize zevk ve heyecan vermez!
Ben oyunu size anlatmayacağım. Zaten görenler de gördü oyunu. Ben sizlerle bu haklı galibiyetin; takım da, futbolcularda, taraftarlarda ve yönetimde bıraktığı olumlu havayı, o ortamı yaşatmaya çalışıyorum.
Samsunspor’u, oyuncuları, taraftarları ve de yönetimi kutlarım.
Kısacası ve son olarak şunu söylemek isterim ki; PENDİK, SENİ DE YENDİK!
Oktay ZERRİN

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.