‘TURİZM’ HEDEFİ!

Samsun’da AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu’yu ziyaret eden MİSİAD Şube Başkanı Yılmaz Alcan,”Samsun’da turizm
alanları oluşturulmalı. Bunun için dernek olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi

15.02.2022
A+
A-

Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Samsun İl Başkanı Yılmaz Alcan, AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu’yu makamında ziyaret etti.

SAMSUN’A DAHA ÇOK TURİST
MİSİAD ve çalışmalar hakkında başkan Av. Ersan Aksu’ya bilgi veren Yılmaz Alcan, “MİSİAD olarak, ülkemizin ve Samsunumuzun kalkınması için projeler hayata geçireceğiz. Özellikle Samsun için turizm alanında oluşturulabilecek istihdam alanları hem şehre daha çok turist çekecek hem de deniz ile doğanın iç içe olduğu güzel memleketimizin ekonomisine güç katacaktır. Derneğimiz bu yönde yapılacak her çalışmada üzerine düşeni yapmaya da hazırdır” dedi.

HER KESİMLE İSTİŞARE
Turizmin yanı sıra diğer ticari alanlarla ilgili de çalışmalar yapacaklarını belirten Yılmaz Alcan,”Dernek olarak Samsunumuzda siyasilerimizin, iş insanlarının, sivil toplum kuruluşlarının da desteğini alarak, onlarla istişare ederek bir dizi yatırım ve hizmetler planlamaktayız. Samsun bugün bulunduğu konumdan çok daha ileriyi hak etmektedir. Bunun için hepimizin elini taşın altına koyması gerektmektedir” diye konuştu.

Ziyaretten dolayı teşekkür eden AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, MİSİAD Samsun İl Başkanı Yılmaz Alcan’a, çalışmalarında başarı diledi. Ziyarete MİSİAD Canik İlçe Başkanı Ümmet Şimşek de katıldı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.