ULAŞIMDA ÖRNEK HİZMET

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi

ULAŞIMDA ÖRNEK HİZMET

Canik Belediyesi, ilçeye vatandaşların rahatlıkla seyahat edeceği modern ve güvenli yollar kazandırmaya devam ediyor.Başkan İbrahim Sandıkçı yaptığı incelemelerin ardından mahallelerde vatandaşları ziyaret ederek, talep ve önerileri dinledi.

ULAŞIMDA ÖRNEK HİZMET

‘EKİPLERİMİZ İLE BİRLİKTE SAHADAYIZ’
İlçede vatandaşlara en kaliteli ulaşım hizmetini sunmak için çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Belirlediğimiz program dâhilinde ilçemizin her noktasına modern yollar kazandırıyoruz. İlçemizin her caddesinde, her sokağında ekiplerimizle sahadayız” dedi. Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçede üst yapı çalışmalarıyla birlikte alt yapı çalışmalarının da büyük bir titizlikte sürdüğünü belirterek, alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda üst yapı çalışmalarına devam edildiğini kaydetti.

‘BİRLİKTE YOL ALIYORUZ’
İlçede gerçekleştirdiği incelemelerin ardından vatandaşları ziyaret eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Vatandaşlarımızla her fırsatta bir araya geliyoruz. Ele ele, gönül gönüle, hizmet ediyoruz. Onların ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak, geleceğe yönelik nice eserler kazandırdık ve kazandırmaya devam ediyoruz. Ulaşımdan eğitime, sağlıktan spora her alanda ilçemiz ve halkımız için gayretle çalışıyoruz” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.