YAKAKENT’TE MUHTEŞEM SERGİ!

Samsun’un Yakakent İlçesi’nde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün yıl sonu sergisi, Kaymakam Abdüssamed Kılıç tarafından açıldı. Sergideki eserler büyük ilgi gördü

Samsun’da, Yakakent Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün yıl sonu sergisi törenle açıldı. Sergide yer alan eserler başta Kaymakam Abdüssamed Kılıç olmak üzere tüm davetliler tarafından beğeniyle karşılandı.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bahçesinde gerçekleştirilen sergi Kaymakam Abdüssamed Kılıç, Milli Eğitim İlçe Müdürü Adem Şimşek, daire amirleri, okul müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluş larıtemsilcileri, muhtarlar, belediye meclis üyeleri ve vatandaşların katılımıyla açıldı.

HER ZAMAN HER YERDE EĞİTİM

Covid-19 salgını nedeniyle 2 yıldır gerçekleştiremedikleri sergilerini bu yıl açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Hlak Eğitim Müdürü Kadir Çakır, “Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğümüzün sloganı, ‘Her Zaman Her Yerde Herkes İçin Eğitimdir’ bilindiği üzere.
Halk Eğitim Müdürlüğü olarak bizler de halkımızın her yönüyle ihtiyaç duyduğu eğitimleri kendilerine sunmanın gayreti içerisindeyiz” dedi.

KAYMAKAM KILIÇ’TAN KUTLAMA

Kaymakam Abdüssamed Kılıç, Halk Eğitim faaliyetlerinin ülkenin her yerinde tüm hızıyla sürdüğünü belirterek, “Daha çok insanımıza ulaşarak onlara dokunma gayretinde olan tüm kurumlarımızı kutluyorum. Hayat Boyu Öğrenme kurslarımızı çok önemsiyoruz. Tüm kursiyerlerimizi ve eğitmenlerini kutluyorum” diye konuştu.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.