‘YERLİ HOCALAR EGOİST!..’

Samsunspor’un yeni teknik direktörünü 1 hafta içerisinde açıklayacaklarını söyleyen Yıldırım, “Türk hocaların egoları var. Bu sene bize inansınlar lütfen” dedi

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, katıldığı bir programda önemli açıklamalarda bulundu. Yeni teknik direktörü 1 hafta içinde açıklayacaklarını belirten Başkan Yıldırım, “Yardımcı teknik direktörlük yapmış bir isim” dedi.

TÜRK HOCALARININ EGOSU VAR
“Biz karma bir yapı yapmak istiyoruz. Yurtdışından birçok analistle görüşüyoruz” diyen Başkan Yıldırım, şöyle devam etti:

“Yeni bir şey yapmak istiyoruz. Çünkü kusura bakmasınlar ama Türk hocaların egoları var. Geçmişte yapılmış yanlışlar var ama bu sene yeni bir yönetim ekibiyle çalışıyoruz. Transferi hocaya bırakmak bence olmamalı. Teknik adamlar, menajerlerle beraber kafa kafaya veriyorlar ve yanlış durumlar oluşuyor. Bu sene bize inansınlar lütfen.”

ÇAĞDAŞ ATAN, ODASINI BEĞENMEMİŞ!
Çağdaş Atan ile anlaşamama sebeplerine değinen Yıldırım, “Çağdaş Atan, yöneticime ‘Başkan, istediğim oyuncuları alacak mı’ diye sormuş. Yeni dekore ettiğimiz teknik direktör odasını bile beğenmedi. Mobilyalarını değiştirmek istedi. ‘Duvara kendi resmimi asacağım’ dedi. Çağdaş hocanın kafasında hep bir güvensizlik vardı. Biz ona gerekli güvenceleri verdik. Proje oluşturacağımızı söyledik. ’10 milyon avroluk bütçe veririz’ dedim. Bunun hepsini transfere harcayacağımızı zannetti. Bu ligde parayla saadet olmuyor” diye konuştu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.