2 ÇOCUK ANNESİ ÖLÜMDEN DÖNDÜ!

Samsun’un Bafra İlçesi’nde bir şahıs, 2 çocuğunun gözleri önünde boşanma aşamasındaki eşini boğarak öldürmeye çalıştı

2 ÇOCUK ANNESİ ÖLÜMDEN DÖNDÜ!

Samsun‘un Bafra İlçesi’nde bir kadın, cinayete kurban gitmekten son anda kurtuldu. Boşanma aşamasındaki kadın, 2 çocuğunun gözü önünde boğularak öldürülecekti.

Bafra’da S.Ş., 6 ay önce eşi Hüseyin Ş.’ye ‘uyuşturucu ve alkol bağımlısı’ olduğu için ve ‘şiddet gördüğünü’ belirterek boşanma davası açtı. Boşanmayı kabul etmeyen Hüseyin Ş.’ye savcılık tarafından ‘uzaklaştırma’ kararı verildi.

BAYGINLIK TAKLİDİ KURTARDI
Uzaklaştırma kararını hiçe sayan şahıs, saat 03.30 sıralarında Medibafra Hastanesi Otoparkı karşısında bulunan 5 katlı binanın son katında oturan S.Ş.’nin evine çatı katından uzanıp tuvaletin camından girdi. S.Ş., eşi uykusunda boğarak öldürmeye kalkıştı. Bağırışlara uyananan 2 çocuk ağlayarak annelerinin kurtarılmasını istedi. Olayın büyümesi ile S.Ş. baygınlık taklidi yaparken çocukların çığlıkları üzerine Hüseyin Ş., olay yerinden kaçtı.

‘ESKİ KOCAM BENİ ÖLDÜRECEK’
Olay yerine gelen polis ekipleri kadını alarak önce sağlık kontrolü için Bafra Devlet Hastanesi’ne ardından ise ifadesi için polis merkezine götürdü. Saldırgan koca Hüseyin Ş.’yi arama çalışması başlatıldı. Talihsiz kadın, ifadesinde, ”Kendimi zor kurtardım. Baygınlık taklidi yapmasam ya da çocuklarım çığlık atmasa belki de beni öldürecekti. Bize zarar vermemesi için ne yapmam gerekiyor, çocuklarım ve ben tehlike içindeyiz. Defalarca beni darp ederek hastanelik etti. Savcılık uzaklaştırma veriyor ama dinlemiyor. Devletin bir an önce bu konuya el atmasını istiyorum yoksa Hüseyin Ş. beni öldürecek. Ölmek istemiyorum, yaşamak istiyorum” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.