ACI HABER

Samsun’un Çarşamba ilçesinde 13 gün önce kaybolan 10 yaşındaki engelli Emine Ayhan’ın cesedi, ırmakta yapılan arama çalışmaları sonucu kadavra köpeği tarafından bulundu

Samsun’un Çarşamba ilçesinde evlerinin önünde oynarken ailesinin bir anlık dalgınlığında otizmli Emine Ayhan (10), 7 Temmuz günü aniden kayboldu. Telaşla çocuklarını aramaya başlayan aile ve mahalleli, durumu polise bildirdi.

TİŞÖRTÜ BULUNMUŞTU
Yapılan çalışmalarda mahalleye yakın mesafede olan Yeşilırmak kıyısında çocuğa ait olduğu anlaşılan tişört bulundu. Bunun üzerine ekipler nehre düşmüş olabileceği ihtimaline karşı arama çalışması başlattı.

GENİŞ ÇAPLI ARAMA ÇALIŞMASI

Samsun Emniyet Müdürlüğü Deniz Limanı Sualtı Grup Amirliği ekipleri, AFAD, Salih Güvenlik, itfaiye ve jandarma ekipleri, 13 gün boyunda 83 personel ile arama yaptı. Jandarma kadavra köpeğinin de katıldığı aramalarda bugün acı haber geldi.

KADAVRA KÖPEĞİ BULDU
Ekipler arama çalışmasını sürdürürken, Hacılıçay Mahallesi’ndeki Yeşilırmak içinde oluşan adacık içinde jandarma kadavra köpeği, Emine’nin cansız bedenini buldu. Kaybolduğu yerden yaklaşık 5 kilometre uzaklıkta bulunan Emine Ayhan’ın cesedi polis botuyla karaya çıkartılarak tabuta konulduktan sonra cenaze aracına nakledilip otopsi için Çarşamba Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. İHA

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.