AÇIK HAVADA FİLM KEYFİ!

Samsun’da İlkadım Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Açık Hava Film Festivali Bulvar AVM’de 15 Ağustos’ta başlıyor

Samsun’da Açık Hava Film Festivali, 15-20 Ağustos tarihlerinde Bulvar Yaşam ve Alışveriş Merkezi Meydan Alanı’nda Samsunlularla buluşacak. ‘Yazın En Havalı Etkinliği’ olarak anılan açık havada sinema keyfi etkinliği, bu yıl İlkadım Belediyesi iş birliği ile ziyaretçilerini ağırlayacak.

DEV SİNEMA PERDESİNDE ÜCRETSİZ
15 – 20 Ağustos tarihleri arasında her gün gerçekleşecek etkinlikte sezonun en popüler filmleri her gün farklı bir alternatif ile seyircisiyle buluşacak. Vizyonda büyük ilgi gören ve güncelliğini hala korumakta olan sinema filmleri meydan alanında kurulacak dev sinema perdesinden ücretsiz olarak izletilecek. 15 Ağustos Pazartesi günü ‘’Aykut Enişte’’ filmi ile başlayacak olan sinema programı, Kral Şakir Korsanlar Diyarı, Eltilerin Savaşı, Black Panther, Frozen 2 ve Aquaman filmleri ile devam edecek.

Çocuk, genç, yaşlı tüm kesimlerce severek izlenebilecek bir karmadan oluşturulan film programı; izleyenlere filmlere konu olan bir nostaljiyi yaşatırken, aynı zamanda birbirinden farklı ikramlarla sinemaseverlere oldukça keyifli saatler sunacak.

Festival Programı:

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.