BİRLİKTE DENETLEDİLER!

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte ilçe turuna çıkan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Güvenli ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunuyoruz” dedi

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ile birlikte Devgeriş Mahallesi’nde devam eden yol açma çalışmalarını inceledi.

Yol çalışmalarının aralıksız sürdüğünü ifade eden Başkan Sandıkçı, “İlçemizde ham yol açma çalışmalarımıza planlı bir şekilde devam ediyoruz. İlçemizin tüm mahallelerinde tüm sokaklarında ihtiyaç duyulan yol bakım, onarım ve genişletme çalışmalarımızı ise sürdürüyoruz. İlçemize kazandırdığımız yeni yollarla ulaşım ağımızı güçlendiriyoruz. Yeni açtığımız yollarımızın bağlantı çalışmalarını tamamlayarak vatandaşlarımıza kesintisiz, güvenli ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunuyoruz” dedi.

VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİLER
Milletvekili Yılmaz ve Başkan Sandıkçı ilçede gerçekleştirdiği incelemelerin ardından Yeniköy ve Başkonak Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Vatandaşların her ihtiyaçlarında yanlarında olduklarını ifade eden Sandıkçı, “Vatandaşlarımızla her fırsatta bir araya gelerek onların ihtiyaç ve taleplerini dinliyoruz. Bütün çalışmalarımızı insan ve hizmet odaklı bir anlayışla sürdürüyoruz. Vatandaşlarımıza kaliteli bir hizmet sunmak ve mahallelerimizin refah seviyesini yükseltmek adına tüm ekip arkadaşlarımızla özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Tüm mahallelerimizde vatandaşlarımızın her ihtiyaçlarında yanındayız” diye konuştu.

MUHTARLARLA BULUŞMA
Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki muhtarlar ile bir araya geldi. Mahallelerde gerçekleştirilen çalışmaları muhtarlarla iş birliği içerisinde sürdürüldüğünü ifade eden Sandıkçı, “Mahallelerimize gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarımızı muhtarlarımızla koordineli ve düzenli bir şekilde sürdürüyoruz. Muhtarlarımızla iş birliği içerisinde, el ele vererek ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını ve taleplerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Sibel TOPAL

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.