BİTMEDİMİ? - Yeni Günde Haber | Güncel Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

BİTMEDİMİ?

İsmet AKTAŞ’ın kaleminden..

Bu haber 11 Eylül 2019 - 10:35 'de eklendi.

31 Mart 2019 Mahalli Yerel Seçimlerden bu zamana kadar altı ay geçti hala tebrikler bitmedi…
2019 Mahalli Yerel seçimler yapıldı neticeler belli oldu değişik partilerin adayları seçildi mazbatalarını aldılar görevlerine başladılar hayırlı olsun.
Seçimler bitti vatandaş artık icraat zamanı dedi start verildi hizmet yarışı başladı.
Geçen 6 aydan bu zamana kadar güncel yazılı ve internet medyasın da hala seçimi kazanan partilerin Başkanları tebrikleri kabul ediyor olması kamuyoyun da şaşkınla takip ediliyor yetmedi mi tamam bırakın şu tebrik işini de bir an önce sizden hizmet bekleyen vatandaşların sorunları ilgilenin her gün tebrik her gün ziyaret olmaz ki unutmadan bazı Belediye Başkanları artık tebrik ziyaretlerini kabul etmediklerini yakından biliyorum.
Neden ve niçin seçildiğinizi unutmayınız seçim meydanların da verdiğiniz vaadlerin hangisini hayata geçirdiniz Kamuoyuna açıklayınız biz de öğrenelim.
Ayrıca,Samsun Merkez ve ilçeler de görev yapan Belediye Başkanları geçen 6 ayın sunumunu Kamuoyuna yaptımı?
HAYIR…
Yapamaz tabi tebriklerden koltuklarına sıkı sıkıya yapışmalarından halkın içerisine çıkmıyorlar ki sadece önemli günler de şehit cenazelerinde veya resepsiyon da görürsün oda zorunlu oldukları için programlarda yer alırlar veya Belediye binasında halk günleri vardır o kadar.
Ama unutulmasın sayılı günler çok çabuk geçermiş yılların nasıl geçtiği anlaşılmaz bile iş işten geçmeden aslı vazifenize dönmenizi tavsiye ederim.
ÇEK,CAK,MIŞ,MUŞ’ u bırakın oturmuş olduğunuz makamın hakkını vermeye çalışınız vatandaş sizi kendilerine daha iyi daha kaliteli ve yaşanabilecek hizmetler sunmanız için sizi seçti.
Samsun Büyük Şehir Merkez ve ilçe Belediye Başkanları arasın da görevini başarı ile icra eden Başkan yok mu var tabiî ki ama yeterli değil.
Vatandaşlık görevini yerine getirmek isteyen bir birey olarak acizane uyarmak istedim.
Kalkın koltuklarınızdan ŞİMDİ HİZMET ZAMANI DİYEREK vatandaşın içine karışın
Tebrikleriniz BİTMEDİMİ ?

İsmet AKTAŞ
Saygılarımla

İsmet AKTAŞ
İsmet AKTAŞbizimsamsun@yandex.com