“Bizim kavgamız açlıkla, işsizlikle, yoklukla ve yolsuzlukla”

İYİ Parti Samsun il teşkilatı ve ilçe başkanları, tanıtım toplantısında bir araya geldi.

06.01.2018
A+
A-

Parti teşkilatı üyeleri, Anıt Park’taki Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktıktan sonra saygı duruşunda bulundu ve ardından İstiklal Marşı okudu. Partililer, daha sonra Sera’n Otel’de tanıtım toplantısına katıldı.

“PARTİZANLIKLARI, ADALETSİZLİKLERİ, KARANLIKLARI VE KUTUPLAŞMALARI BİTİRECEĞİZ”

İYİ Parti İl Başkan Ömer Süslü, 25 Ekim 2017’de Türk siyasi hayatına katılan İYİ Parti’nin siyasete yeni bir soluk, yeni bir heyecan ve yeni bir dil kazandıracağını söyleyerek “Referandum sürecinde ikiye bölünmüş milletimizi yeniden kucaklaştırabilmek ve umudu kırılmış milletimizin geleceğini güvence altına alabilmek adına kimseyle kavga etmeden, yeniden milletimizi kucaklaştıracak söylemlerle siyaset yapacağımızı sizlerin huzurunda beyan ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

“PARTİMİZİN ÇAĞRISI DEMOKRASİ VE İYİ BİR TÜRKİYE ÇAĞRISIDIR “

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in de ifade ettiği gibi: ‘Medeniyet Yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer’ dedik ve  tüm engellemelere ve baskılara rağmen inandığımız yolda hiç durmadan ilerledik. İl yönetimimiz ve ilçe başkanlarımızla birlikte mutlu bir Türkiye, mutlu bir Samsun inşa etmek için yola çıktık.Çıkmış olduğumuz bu yolda her geçen gün milletimizin İYİ Parti’ye ve Genel Başkanımıza çok büyük ilgi gösterdiğini müşahede ediyoruz. Toplumumuzda İYİ Parti heyecanı oluşmuştur. İYİ Parti milletimiz için umut olmuştur. Allahın izni, milletimizinde teveccühüyle iktidar olacağımıza inancımız tamdır. Çünkü bizler milletimize inanıyor ve güveniyoruz.

“OMUZ OMUZA MÜCADELE EDECEĞİZ”

İYİ Parti’nin Türkiye’yi rahatlatacağını ve ülkeye nefes aldıracağını belirten Başkan Süslü, “Partimiz gücünü sadece milletten almaktadır. Milletimizin üşüyen yüreğini ısıtmak için iyilik güneşini Türk milletinin üzerine doğurmaya azimli ve kararlıdır. Partimizin çağrısı, 21. yüzyılın gerçeklerini doğru okuyabilen, çağı yakalayan, bilgi ve teknoloji üreten, güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye kurma çağrısıdır. Herkes için adaletin ve hukukun üstünlüğünün esas olduğu, partizanlığın son bulduğu, fırsat eşitliğinin gerçekleştiği, basının engellenmediği bir Türkiye kurma çağrısıdır” diye konuştu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.