Çiçekli teşekkür

Samsun’da İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, pandemide özveriyle çalışan sağlık çalışanlarını unutmadı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Covit-19 salgını nedeniyle evine gidemeyen, çocuklarını göremeyen ve zor şartlarda görev yapan sağlık çalışanlarına çiçek göndererek moral desteği verdi.

DEĞERLERİ BİR KEZ DAHA ANLAŞILDI
Daha sağlıklı bir toplum için çalışırken her zaman en büyük desteğimiz olan doktorlarımızın da yanlarında olduğumuzu göstermek için deste güllerden oluşan çiçek paketi ile teşekkür eden Başkan Demirtaş, ”Hastalık durumunda canımızı ve sağlığımızı emanet ettiğimiz doktorlarımızın, görevlerinin verdiği stresi birazcık ta olsa azaltmak istedik. Çünkü görüyoruz ve tanık oluyoruz ki sağlık çalışanlarımız insan sağlığını kendi sağlıklarından çok önde tutan kahramanlardır. Biz daha sağlıklı olalım diye kendi sağlıklarını bile tehlikeye atacak kadar görevlerine bağlıdırlar. Özellikle Dünyanın Corona virüsü ile ayakta olduğu günümüzde doktorlarımızın değeri bir kez daha anlaşılmıştır diye düşünüyorum. Tüm doktorlarımıza, sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam diliyorum” dedi.

Başkan Demirtaş’ın bu jesti doktorları ve sağlık çalışanlarını da mutlu etti. Corona virüsü nedeniyle insan sağlığına verilen önemin daha çok öne çıktığını ifade eden doktorlar, “Bizler sadece bugün değil, her zaman insanlarımızın daha sağlıklı ve hastalıklardan uzak kaliteli bir yaşam sürmesi için çaba sarf ediyoruz. Zaman zaman olumsuzluklarında kamuoyuna yansıdığı görevimizi yaparken böylesi güzel jestler bizleri çok mutlu ediyor. Her zaman diyalog halinde olduğumuz Başkanımız Necattin Demirtaş’a bu güzel jesti için teşekkür ederiz” dediler.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.